В рамках проведення в Кіровограді обласного фестивалю української академічної музики «Classik-proekt», присвяченого пам»яті відомого композитора Юлія Мейтуса, в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна презентовано виставку робіт учнів Кіровоградської дитячої художньої школи ім. О.О.Осмьоркіна.
   За вже більш як піввіковий період свого існування Кіровоградська дитяча художня школа, яка вже двадцять років носить ім»я відомого художника і педагога О.О.Осмьоркіна, підготувала тисячі вихованців, багато з яких стали відомими художниками, викладачами вищих та середніх мистецьких навчальних закладів. Але й той, хто не став художником, назавжди зберіг любов до творчості та захоплення мистецтвом. В школі працює яскравий педагогічний творчий коллектив. Досвідчені викладачі, багато з яких є випускниками школи, членами НСХУ, професійно передають дітям свої знання з живопису, рисунку, скульптури, декоративного мистецтва та історії світової образотворчості. Чимало учнів школи є активними учасниками та дипломантами міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок-конкурсів.
   На нинішній виставці презентовано твори юних художників, виконаних під керівництвом викладачів О.І.Кузнєцової, Т.Л.Бондар, О.М.Лозинського, С.О.Гнойової, Г.Г.Іванової та Л.Г.Кир’янової. Живописні і графічні композиції, паперові колажі втілюють розмаїття дитячої фантазії сприйняття світу музики. Всі твори вирізняє нестримне і щире бажання пізнання, адже дитяча творчість завжди надихає на сприйняття всесвіту з відкритим серцем, світлими думками і добрими справами.