Професійне свято працівників культури


    9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Напередодні, 5 листопада 2015 року в Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.Л.Кропивницького відбулися урочистості з нагоди привітання працівників культури з їх професійним святом. Керівники області голова Кіровоградської обласної державної адміністрації С.А.Кузьменко та голова Кіровоградської обласної ради О.А.Чорноіваненко щиро привітали присутніх, вручили обласну премію у галузі культури «Духовний скарб Кіровоградщини» лауреатам у 2015 році та нагородили кращих працівників грамотами та подяками. Подяку Кіровоградської обласної ради отримала і головний зберігач фондів художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна Ірина Юхимівна Дячук за творчі здобутки та вагомий особистий внесок у розвиток духовної культури Кіровоградської області.
    13 листопада 2015 року в Кіровоградській обласній філармонії відбувся творчий звіт закладів культури міста з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, під час якого музей представив експозицію «Туристам на згадку». Рекламна друкована продукція художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна» в рамках виставки мистецьких досягнень міських музеїв, бібліотек, музичних і художніх шкіл. Завершилося святкове дійство концертом творчих колективів кіровоградських музичних шкіл та міського духового оркестру. На згадку про захід всі керівники міських закладів культури на чолі з начальником відділу культури і туризму Кіровоградської міської ради А.Ф.Назарець з задоволенням залишили на звороті афіші свої автографи з побажаннями.


p798m.jpg (1966 bytes) p799m.jpg (2158 bytes) p800m.jpg (2126 bytes) p801m.jpg (1531 bytes)
Голова Кіровоградської облдержадміністрації С.А.Кузьменко та голова Кіровоградської облради О.А.Чорноіваненко вручають Подяку Кіровоградської обласної ради головному зберігачу фондів музею І.Ю.Дячук Афіша творчого звіту закладів культури міста з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва з автографами керівників міських закладів культури та начальника відділу культури і туризму Кіровоградської міської ради А.Ф.Назарець

p802m.jpg (2501 bytes) p803m.jpg (3617 bytes) p804m.jpg (2300 bytes) p805m.jpg (3627 bytes)
Експозиція «Туристам на згадку». Рекламна друкована продукція художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна» Директор музею В.В.Чернова представляє музейну експозицію заступнику міського голови С.О.Колодяжному Головний зберігач фондів І.Ю.Дячук та директор музею В.В.Чернова біля музейної експозиції Директори міських музеїв (зліва направо): В.В.Чернова (музей О.О.Осмьоркіна), О.І.Полячок (музей К.Шимановського), К.Є.Лісняк (музей І.К.Карпенка-Карого), Т.Ю.Фурлет (музей Г.Г.Нейгауза)

p806m.jpg (4552 bytes) p807m.jpg (3354 bytes) p808m.jpg (3474 bytes)
Виставка мистецьких досягнень міських закладів культури
в фойє Кіровоградської обласної філармонії