«Мистецькі обрії Анатолія Янєва»


   В художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна 3 жовтня 2013 р. відбулося відкриття персональної виставки творів відомого українського митця заслуженого художника України А.М.Янєва та презентація каталогу «Мистецькі обрії Анатолія Янєва» в рамках започаткованого музеєм мистецького проекту серії художніх виставок «Лауреати обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна».
   Цей музейний проект має на меті популяризацію творчості кіровоградських художників – лауреатів обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна, заснованої у 2005р., у номінаціях «національна традиція» та «новітні спрямування» і передбачає влаштування персональних виставок та видання каталогів з мистецтвознавчими статтями про митців та репродукціями їх кращих доробків.
   Художники-колеги, викладачі та студенти мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка і просто шанувальники його творчості вітали митця не лише з вернісажем, а ще й з присвоєнням почесного звання «Заслужений художник України», якого він був удостоєний в червні цього року.
    Музичним вітанням був концертний виступ струнного квінтету «Мініатюра» у складі викладачів Кіровоградської музичної школи №3.


p141m.jpg (8841 bytes) p142m.jpg (5186 bytes) p143m.jpg (9821 bytes) p144m.jpg (7817 bytes)
Заслужений художник України А.М.Янєв Каталог виставки «Мистецькі обрії Анатолія Янєва» Відкриття виставки творів заслуженого художника України А.М.Янєва Вітання директора художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна В.В.Чернової

p145m.jpg (7874 bytes) p146m.jpg (5948 bytes) p147m.jpg (5636 bytes) p148m.jpg (9145 bytes) p149m.jpg (8807 bytes)
Вітання народного художника України, голови Кіровоградської обласної організації НСХУ М.В.Надєждіна Вітання викладача мистецького факультету КДПУ ім. В.Винниченка, члена НСХУ В.М.Давидова Вітання директора Кіровоградської дитячої художньої школи ім. О.О.Осмьоркіна Г.Г.Іванової Вітання від колективу Кіровоградського обласного художнього музею Музичне вітання струнного квінтету «Мініатюра»