Арт-захід до Дня художника


    6 жовтня 2022 року в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна напередодні Дня художника (9 жовтня) відбулася творча зустріч з кропивницькою художницею Ольгою Краснопольською – завідувачкою відділу образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв міста Кропивницького та куратором арт-проєкту «Художні студії - 2022» на тему: «Портрети сучасників на тлі війни».
    Курсанти Донецького державного університету внутрішніх справ, що перемістився з Маріуполя до Кропивницького, які завітали до музею на чолі зі своїми викладачами, дізналися про історію музейного мистецького проєкту та переглянули презентацію – своєрідну фотохроніку студій та відеосюжети, які транслювалися на всеукраїнському інформаційному телемарафоні «Єдині новини». Ознайомлюючись з експозицією відкритої до Дня Незалежності України художньої виставки «НЕПЕРЕМОЖНІ», яка є першою в рамках арт-проєкту, студентська молодь зацікавлено слухала розповідь художниці Ольги Краснопольської про творчу роботу художників протягом лютого – серпня 2022 року, результатом якої є понад 250 портретів, виконаних в різних графічних техніках, що відтворюють загальний портрет сучасних українців, які ведуть героїчну боротьбу за територіальну цілісність нашої держави.
    Особливу увагу привернули портретні зображення представників університету – викладачів майорів поліції Галини Ізотової та Віктора Коваленка і курсанток Неоніли Дербаль та Катерини Воронік, які в липні цього року також стали учасниками арт-проєкту «Художні студії - 2022» на тему: «Портрети сучасників на тлі війни» і в якості натури позували митцям.
    Про свої враження від візиту до музею курсанти університету, серед яких була і Неоніла Дербаль, написали в музейній книзі відгуків: «Від колективу Донецького державного університету внутрішніх справ. Ми вам вдячні за такий теплий прийом. Раді завітати ще. З повагою Неоніла Дербаль» та «Від колективу ДонДУВС. Було дуже приємно побачити портрети знайомих курсантів та викладачів. Дякуємо за теплий прийом. З повагою Дігтяренко Ніна».
    А завершився арт-захід традиційною фотосесією біля дивовижної будівлі музею.