Презентація книги про Арсенія Тарковського


   Нещодавно в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбулася презентація книги відомого кіровоградського журналіста і поета Романа Любарського "На каждый звук есть эхо на земле…". Арсений Тарковский и Украина: очерки, статьи, эссе".
   Книга видана в Кіровограді видавництвом "Імекс-ЛТД" за сприяння депутата обласної ради Олександра Шаталова в рамках регіональної ініціативи голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Ларіна "Історія рідного краю".
   Це науково-популярне видання являє собою збірник статей, написаних Р.Любарським в різні часи, про життя і творчість талановитого поета-гуманіста, уродженця Єлисаветграда Арсенія Тарковського. Книга ілюстрована численними фотознімками з родинного архіва, також в ній вміщено факти з біографії поета, спогади сучасників і звичайно його неперевершені поетичні творіння.
   "Автор этой книги - Роман Любарский, талантливый поэт и профессиональный филолог. В сочетании этих качеств - секрет блестящего стиля, проникновенности и глубины книги о Тарковском", - пише в післямові доктор філологічних наук, професор, декан факультету журналістики Запорізького національного університету Володимир Манакін.
   Щирі слова подяки автору книги під час її презентації висловила дочка поета Марина Арсенівна Тарковська, яка приїздила в Кіровоград на заходи, присвячені відзначенню 105-річчя з дня народження відомого поета і перекладача Арсенія Олександровича Тарковського.
   На презентації було велелюдно, чимало охочих придбати примірник з авторським підписом, а особливою окрасою став виступ донецького барда Сергія Рижковського, у творчому доробку якого вже півтора десятка музичних композицій на безсмертні поезії Арсенія Тарковського.


p22m.jpg (2746 bytes) p23m.jpg (7738 bytes) p24m.jpg (5514 bytes) p25m.jpg (7224 bytes)
Книга
Р.Любарського
Під час
презентації
Вітальне слово
дочки поета
Марини Тарковської
Виступ автора-виконавця
Сергія Рижковського