День знань в музеї Осмьоркіна


    2 вересня 2019 року в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбулася благодійна культурно-мистецька акція «День відкритих дверей», присвячена Дню знань (1 вересня).
    В перший день навчального року до музею завітали студенти 3-го курсу факультету педагогіки та психології Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка під керівництвом свого викладача кандидата педагогічних наук, члена Національної Спілки майстрів народного мистецтва України Юлії Малежик.
    Майбутні вчителі початкових класів зацікавлено слухали екскурсію директора музею Віти Чернової, яка розповіла їм про життя і творчість видатних земляків - художника Олександра Осмьоркіна та його рідного дядька архітектора Якова Паученка, в будинку якого зростав в атмосфері мистецтва майбутній професор живопису. Історії написання картин, родинні та музейні легенди емоційно сприймалися студентками, особливо їх вразили драматичні події в житті художника та самовіддане кохання його дружини Надії Георгіївни, яка була ініціатором створення музею, і біля портрету якої вони побажали сфотографуватися.
    Захоплення викликали також тематичні художні виставки - «Літній вернісаж» до 25-річчя відкриття музею для відвідувачів та «На злеті української духовності» до Дня Незалежності України, на яких представлені твори українських митців з музейної збірки. І звичайно з неабияким задоволенням дівчата познайомилися з експозицією творчих робіт своїх колег - студентів художньо-графічного відділення мистецького факультету, презентованих на виставці «Витинанкою про ВСЕ» до Дня молоді.
    Ось так «по-мистецьки» відзначили День знань студенти, які незабаром і самі навчатимуть, а головне виховуватимуть школярів, прищеплюючи їм високі художні та естетичні смаки.


p3356m.jpg (6653 bytes) p3357m.jpg (7174 bytes) p3358m.jpg (5798 bytes) p3359m.jpg (6682 bytes)
p3360m.jpg (4239 bytes) p3361m.jpg (3952 bytes) p3362m.jpg (7077 bytes) p3363m.jpg (6923 bytes)

Під час екскурсії по музею